Мы в Соцсетях

      Фейсбук   Ютуб
УРАН
УРАН


21.08.2009

Послуги вантажників. Навантажувально-розвантажувальні роботи і посадова інструкція оператора навантажувально-розвантажувальних робіт.

Операції, що становлять навантажувально-розвантажувальні роботи, розділяються на основні і допоміжні.

Під організацією навантажувально-розвантажувальних робіт розуміється комплекс заходів, якими визначаються місце, склад, послідовність і тривалість виконання вантажних операцій, рід вантажів, що переробляються, способи їх складування і строповки, типи вживаних вантажопідйомних і транспортних засобів і способи їх установки відносно один одного і переміщуваного вантажу, а також склад ланки робітників, що беруть участь на навантажувально-розвантажувальних роботах.

Місця, де виробляються навантажувально-розвантажувальні роботи, називають пунктами вантажопереробки. Кожен такий пункт відрізняється вантажопотоком. Вантажопотік характеризується виглядом вантажу, напрямом його переміщення і кількістю вантажу, що проходить через даний пункт в одиницю часу. Операцій, що становлять навантажувально-розвантажувальні роботи, розділяються на основних і допоміжних. До основних операцій відносяться захват вантажу і подача його на транспортний засіб або до місця складування. До допоміжних операцій відносяться операції, які не входять в процес переміщення вантажу: закріплення і звільнення стропующих пристроїв, наведення вантажів або укладання їх в необхідне положення, передача сигналів машиністові, підготовка транспортних засобів, місць складування, підкладок, прокладок і тому подібне...

На навантажувально-розвантажувальних роботах мають бути забезпечені раціональні умови і методи виконання допоміжних операцій: найкорисніші трудові прийоми ручних робіт, злагодженість спільних дій ланки робітників, раціональні конструкції пристосувань (наприклад, вантажозахватних пристроїв, прокладок, підкладок сходів).

Машини і механізми, що здійснюють вантажні операції, підрозділяються на наступні групи: працюючі незалежно від транспортних засобів і такі, що є частиною конструкції транспортних засобів. До першої групи входять спеціальні навантажувально-розвантажувальні і звичайні монтажні крани, навантажувачі циклічної і безперервної дії, пересувні стрічкові конвеєри, механічні лопати, пневматичні розвантажувачі і ін.До другої групи відносяться автомобілі-самоскиди, транспортні прилади з саморозвантажними платформами, засоби для саморазгрузки і ін.

Спеціальні навантажувально-розвантажувальні і звичайні крани використовують при вантаженні і розвантаження збірних конструкцій, устаткування, матеріалів, що перевозяться в пакетах, контейнерах і ін. Крани, обладнані спеціальними захватними пристосуваннями і грейферами, можуть працювати на вантаженні і розвантаженні лісоматеріалів, щебеня, піску і інших сипких матеріалів. За допомогою навантажувачів вже зараз виконується приблизно 15 % всього об'єму навантажувально-розвантажувальних робіт, що пояснюється їх високою мобільністю і універсальністю. Найширше в будівництві використовують універсальні одноковшові навантажувачі, автонавантажувачі і багатоковшові навантажувачі. При необхідності для вантаження можуть бути використані екскаватори.Одноковшові навантажувачі випускають з переднім розвантаженням ковша, з розвантаженням на сторону поворотом стріли (напівповоротні) і з розвантаженням назад. Вони використовуються для вивантаження і переміщення матеріалів на невеликі відстані, подачі їх до підйомно-транспортних машин, завантаження приймальних пристроїв вузлів розчинів і бетонних, а також для різних допоміжних робіт.Багатоковшові навантажувачі (безперервної дії) призначені для вантаження сипких матеріалів. Автонавантажувачі як робочий орган мають телескопічний підйомник з вилковим підхопленням, а як змінний орган - ковш, затиски для штучних вантажів, стрілу крану і інші захватні пристосування. Більшість вантажних операцій повинні виконувати механізованими способами із застосуванням подьемно-транспортного устаткування і засобів механізації.

Нормативні правові і нормативно-технічні документи, що регламентують порядок здійснення навантажувально-розвантажувальних і зв'язаних з ними робіт, встановлюють правила використання окремих видів підйомно-транспортного устаткування. Якщо роботи здійснюються ручним способом, необхідно дотримувати наступні умови:

гострі, ріжучі, такі, що колють вироби і інструменти переносяться лише в чохлах, пеналах;

· вантажі в жорсткій тарі і лід без упаковки переносяться лише з використанням рукавиць;

· вантажі в несправній тарі, з цвяхами, що стирчать, окантовкою і ін. не допускаються до перенесення;

· скляний посуд повинен встановлюватися на стійкі підставки. Порожню скляну тару слід зберігати в ящиках з гніздами. Не можна користуватися битим посудом, що має ськоли, тріщини;

Для вантаження вантажів на транспортні засоби або їх розвантаження забороняється застосовувати дошки завтовшки менше 50 мм. Для виключення прогину під дошки встановлюються міцні підпори. Перенесення вантажником допускається при масі вантажу не більше 50 кг.16.03.2012 Перевозка аттракциона «Дрим Таун»
03.11.2009 Перевозка сейфа 750кг.
03.10.2009 Японские роботостроители обещают к 2015 году облегчить труд грузчиков.
19.09.2009 Переезд боулинг - клуба Витамин. Перевозка оборудования.
07.09.2009 Офисный переезд.
07.05.2009 Переезд офиса.
27.02.2009 Переезд офиса Киев.
12.02.2009 11-12 февраля. Офисный переезд Киев.
20.12.2008 Офисный переезд "Актуал Сервис"
08.12.2008 Переезд офиса "Представительства фонда имени Генриха Бёлля в Украине"
НАШИ КЛИЕНТЫ


Услуги
Новости
Создание сайта: LND